RIIA 2, Tartu

AVATUD  E - L 10 - 21
P 10 - 19
MAKSIMARKET  E - L   9 - 22
P  9 - 20

Stiilinõustamine


Professionaalne stiilinõustamine Kvartalis.

Oled Sa mõelnud millise loo jutustab Sinu välimus? Isikupäraselt huvitava või hoopis igavalt korrektse? Põnev, kas pole! Ei ole ju mingi saladus, et sisemine ilu ja põnev karakter kajastuvad ka välimuses. Sina ise valid, millise sõnumi teistele edastad aga kui soovid personaalstilisti asjatundlikke  soovitusi, siis tule ja leia oma stiil Tartu südamest!

Võiksid proovida stiilinõustamist kui:

  • hindad aega ja soovid saada parima tulemuse minimaalse ajaga,
  • tunned, et Sinu välimus ei anna edasi sisemist ilu ja värskust,
  • oled emotsionaalne ostleja ja seetõttu on kapis palju rõivaid, mida Sa kunagi pole kandnud,
  • soovid teada millised rõivad teevad Sind kauniks ja sobivad figuuriga, millised värvid panevad särama ning milliseid tegumoode peaksid vältima,
  • tahad üllatada sõpra või pereliiget, kinkides talle ainulaadse võimaluse kogeda muutumise erilist mängu.

Kohtumine Sinu stiili heaks kestab 2h ja tasu selle eest on 40€. Kvartali keskus kingib igale stiilinõustamisel osalenule kaks 10€ kinkekaarti

Stiilinõustamisele registreeru siin.

Avancia ilusalong


Avatud E-L 10-21, P 10-19, tel 522 2056, info@avancia.ee

Lõõgastu ja naudi mitmekülgseid ilu- ja spaa-teenuseid läbi kahe korruse.

Personaalne lähenemine iluprofessionaali poolt ning  luksuslikud bränditooted annavad Sulle energiat ja heaolutunde pikaks ajaks.

14 aastat inspireerivat kliendikogemust!

Avancia ilusalong

Salon+


salon+ pakub laia juuksuriteenuste valikut meestele, naistele ja lastele ning juuksehooldustooteid tuntud kaubamärkidelt TIGI, JOICO, Alterna, RICH Pure Luxury, Living Proof, Tints of Nature, Lotte, Muumi, Flickable, GreyFree, ColorMe Schwarzkopf jne.

salon+ konsultantide ja juuksurite professionaalse abiga leiate sobivaimad tooted nii endale kui kingituseks. 

Juuksehooldusteenuste broneerimiseks võib helistada salongi 7447 805 või teha mugava e-broneeringu www.salonplus.ee veebilehel.

 

Salon+

Photopoint


Tel 473 3830, kvartal@photopoint.ee

Photopointis on kvaliteetset fototehnikat ühe ruutsentimeetri kohta enam kui kusagil mujal Kvartalis. Siin saad teha passipilte, digitaliseerida pilte ja videot. Siit leiad ka suurel hulgal tahvelarvuteid, kõlareid, pildiraame, albumeid, GPS-seadmeid... ja selle pisikese kummalise vidina või kaabli, mida kõikjalt juba ammu oled otsinud.

Photopoint

Tiare lillekauplus


Avatud E-L 10-21, P 10-19

Pakume suures valikus värskeid lõike- ja potililli. Lisaks saab meilt professionaalselt disainitud seadeid ning kimpe igaks elusündmuseks ‒ nii kohapealt ostmiseks kui ka tellimiseks vastavalt teie soovidele.
Saame aidata ka lillede kättetoimetamisega Tartu linna ning lähiümbruse piires.

Meie märksõnad on kvaliteet ja taskukohasus.

Tiare lillekauplus

Autopesula Cleanpark


Avatud E-P 9-19, tel 5837 9372, info@cleanpark.ee

Cleanpark Autopesula  on autode käsipesula Tartus. Meie ettevõte osutab autopesuteenuseid Tartus alates 2006. aastast. Pakume oma klientidele erinevaid pesuteenuseid, alates survepesust kuni salongi keemilise  puhastuseni ja värvkatte poleerimiseni. Teenuste osutamisel kasutame ainult kaasaegseid tehnoloogiaid ning uusimaid keemilisi aineid, mis ei kahjusta Teie sõidukit.

Lisaks pesuteenusele, tegeleme ka sõiduautode tulede taastamisega ja nahksalongide parandamise ja värvimisega.

Kvalifitseeritud ja sõbralik meeskond tagab Teile ja Teie sõidukile meeldiva pesula külastuse.

Oleme kindlad, et jääte rahule meie teenuste kvaliteediga, sest just kvaliteet on see, millega oleme viimased 10 aastat omale kliente võitnud ja hoidnud.

Ootame Teid ja Teie sõidukit!

Autopesula Cleanpark

SEB pangaautomaat


Swedbank pangaautomaat


Makeupexpress Browbar


Makeupexpress browbar on üks ja ainus kulmubaar Eestis ning nagu nimigi ütleb, oleme spetsialiseerunud just kulmude teenustele idamaise niiditehnikaga. Pakume teenust alates 2012 aastast Tallinna südalinnas Kaubamaja küljel, Mustamäe keskuses ning Tartus Kvartali keskuses.

Tehes iga päev ilusaks kümneid kulmupaare ning koolitades ise kulmueksperte, oleme kindlalt Eesti parimad spetsialistid kulmude alal, nii et võid oma kulmud rahulikult meie hoolde usaldada.

Sinu kulmud on meie südameasi!

Avatud E-R 10-20, L 10-18, P suletud

Tel 772 2510, info@makeupexpress.eu

Makeupexpress Browbar

Parkla makseautomaadid


Eesti Töötukassa


Eesti Töötukassa Tartumaa osakonna Kvartali büroo asub Kvartali IV korrusel.

Sissepääsud on Turu tänavalt ja parklatest P1 ja P2 pääs nr.4 kaudu (oranžist trepikojast), Kvartali 1. korruselt Avancia ilusalongi juurest ja 2. korruselt läbi Juku kaupluse.

Büroo lahtioleku ajad:

E, K, N   8.15 – 16.00

T             8.15 – 17.30

R             8.15 – 12.00

Telefon: 737 7100

 

www.tootukassa.ee

Eesti Töötukassa

WC


Unimed Ühendatud Kliinikud


Unimedi Tartu kliinik pakub hambaravi-, ortodontia-, unemeditsiini- ja eriarstiteenuseid. Tartu kliinikus võtab patsiente vastu lai valik oma valdkonna tippspetsialiste, kes teevad tihedat koostööd ka Tallinna ja Pärnu Unimedi kliinikutega.

Unimedi Tartu kliinik asub Kvartali 3. korrusel. Meie juurde pääseb Turu tänava kaudu (uks suure Unimedi sildi all) ja parklatest P1 ja P2 pääs nr 4 kaudu (rohelisest trepikojast).

Kliiniku lahtiolekuajad: E-R 8:00-20:00
Telefon: 740 1756
E-kiri: registratuur.tartu@unimed.ee
www.unimed.ee

 

 

Unimed Ühendatud Kliinikud

Friis Kinnisvara


Friis Kinnisvara on klassikaline maaklerteenust ja sellega kaasnevaid lisateenuseid pakkuv ettevõte. Oleme edukalt arenenud juba üle 15 aasta. Selle aja jooksul oleme õppinud paljutki mida soovime täna oma klientidega personaalselt jagada.

Meie büroo asub Tartu keskel – Kvartali Kaubanduskeskuses. Seeläbi oleme iga kliendi jaoks kõige kättesaadavamas kohas Tartus (sissepääs Vapiano Itaalia restorani juurest minnes II korrusele).

Kõik meie maaklerid on saanud suurepärase koolituse, mis baseerub 15 aasta pikkusel kogemusel ja praktikal. Lisaks saavad nad alati kasutada toetava meeskonna abi. Meie inimeste eesmärgiks on olla usaldusväärne, töökas ja hooliv partner oma klientidele.

Edukaks peame neid tehinguid kus kõik osapooled võidavad ja usaldusväärsus on meie pikaajalise edu pant!


Friis Kinnisvara lahtiolekuajad: E - R 10 - 17
Telefon:7 353 353
E-kiri: tartu@friis.ee
www.friis.ee

Friis Kinnisvara

LPG BodyLine


LPG Bodyline teenused on orienteeritud kõigile, kes peavad lugu oma tervisest, kehast ning on huvitatud füüsilisest ja vaimsest heaolust.
Oleme Tartu linnas ainukesed nimetatud teenuste pakkujad ning tegutsenud juba üle 10 aasta. Aktiivsete aastate jooksul oleme otsinud mugavaimat asukohta ning leidsime selle Kvartali keskuse näol. Meie uude asukohta on lihtne juurdepääs igast linnaosast ning ruumid on valgusküllased ja avarad. Kõik meie töötajad on meditsiinilise haridusega ja/või sertifitseeritud vastavate koolitustega Soomes, Lätis või Prantsusmaal.
Meie teenuste valik on lai ja meelepäraseid protseduure leidub kõigile. Pakume erinevaid figuuri parandamise protseduure, spordimassaaži ja armilise koe ravi. Täpsemat informatsiooni kõigi teenuste kohta leiab meie kodulehelt http://www.bodyline.ee/teenused

Leiate meid Riia tänavapoolsest sissekäigust, trepist üles tulles.

Bigbank


Bigbank on laenudele spetsialiseerunud pank, mis põhineb täielikult Eesti kapitalil. Bigbanki peakontor asub Eestis, kuid pank on esindatud kokku üheksas riigis. Teenuseid osutatakse Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Hispaanias ja Rootsis ning piiriüleselt Saksamaal, Austrias ja Hollandis.

Tartu kontor asub Kvartalis Riia 2 (tegu on ainult meie töötajate töö kontoriga, kliendikontor asub meil tänaseks ainult Tallinnas Tartu mnt18 esimene korrus). 
 

Bigbank

Futuruum


Kvartali 2. korruselt leiad Futuruum virtuaalreaalsuse keskuse, mis pakub parimat virtuaalreaalsuse elamust nii väikestele kui ka suurtele. Futuruum ootab Sind mängima nii üksi kui ka seltskonnaga. 

Broneeri aeg: www.futuruum.ee
+372 56565159
info@futuruum.ee

Futuruum