RIIA 2, Tartu

AVATUD  E - L 10 - 21
P 10 - 19
MAKSIMARKET  E - L   9 - 22
P  9 - 20

Stiilinõustamine


Professionaalne stiilinõustamine Kvartalis.

Oled Sa mõelnud millise loo jutustab Sinu välimus? Isikupäraselt huvitava või hoopis igavalt korrektse? Põnev, kas pole! Ei ole ju mingi saladus, et sisemine ilu ja põnev karakter kajastuvad ka välimuses. Sina ise valid, millise sõnumi teistele edastad aga kui soovid personaalstilisti asjatundlikke  soovitusi, siis tule ja leia oma stiil Tartu südamest!

Võiksid proovida stiilinõustamist kui:

  • hindad aega ja soovid saada parima tulemuse minimaalse ajaga,
  • tunned, et Sinu välimus ei anna edasi sisemist ilu ja värskust,
  • oled emotsionaalne ostleja ja seetõttu on kapis palju rõivaid, mida Sa kunagi pole kandnud,
  • soovid teada millised rõivad teevad Sind kauniks ja sobivad figuuriga, millised värvid panevad särama ning milliseid tegumoode peaksid vältima,
  • tahad üllatada sõpra või pereliiget, kinkides talle ainulaadse võimaluse kogeda muutumise erilist mängu.

Kohtumine Sinu stiili heaks kestab 2h ja tasu selle eest on 45€. Kvartali keskus kingib igale stiilinõustamisel osalenule kaks 10€ kinkekaarti

Stiilinõustamisele registreeru siin.

Avancia ilusalong


Avatud E-L 10-21, P 10-19, tel 522 2056, info@avancia.ee

Lõõgastu ja naudi mitmekülgseid ilu- ja spaa-teenuseid läbi kahe korruse.

Personaalne lähenemine iluprofessionaali poolt ning  luksuslikud bränditooted annavad Sulle energiat ja heaolutunde pikaks ajaks.

14 aastat inspireerivat kliendikogemust!

Avancia ilusalong

Salon+


salon+ pakub laia juuksuriteenuste valikut meestele, naistele ja lastele ning juuksehooldustooteid tuntud kaubamärkidelt TIGI, JOICO, Alterna, RICH Pure Luxury, Living Proof, Tints of Nature, Lotte, Muumi, Flickable, GreyFree, ColorMe Schwarzkopf jne.

salon+ konsultantide ja juuksurite professionaalse abiga leiate sobivaimad tooted nii endale kui kingituseks. 

Juuksehooldusteenuste broneerimiseks võib helistada salongi 7447 805 või teha mugava e-broneeringu www.salonplus.ee veebilehel.

 

Salon+

Photopoint


Tel 473 3830, kvartal@photopoint.ee

Photopointis on kvaliteetset fototehnikat ühe ruutsentimeetri kohta enam kui kusagil mujal Kvartalis. Siin saad teha passipilte, digitaliseerida pilte ja videot. Siit leiad ka suurel hulgal tahvelarvuteid, kõlareid, pildiraame, albumeid, GPS-seadmeid... ja selle pisikese kummalise vidina või kaabli, mida kõikjalt juba ammu oled otsinud.

Photopoint

Tiare lilled


Pakume suures valikus värskeid lõike- ja potililli. 

Meil on alati olemas suur valik professionaalselt disainitud kimpe ja seadeid. Lisaks võimalus vastavalt teie soovidele kimpe ja seadeid ette tellida.

Saame aidata ka lillede kättetoimetamisega Tartu linna ning lähiümbruse piires.

Äriklientidele võimalik arvega tasumine kord kuus.


Meie märksõnad on kvaliteet ja taskukohasus.

Avatud E-L 10-21, P 10-19

Tel: 433 0101
Email: tiarelilled@gmail.com
 

Tiare lilled

Eesti Post


Avatud: E-R 9-19, L 9-15, P suletud

Tel 661 6616

Eesti Post

Autopesula Cleanpark


Avatud E-P 9-19, tel 5837 9372, info@cleanpark.ee

Cleanpark Autopesula  on autode käsipesula Tartus. Meie ettevõte osutab autopesuteenuseid Tartus alates 2006. aastast. Pakume oma klientidele erinevaid pesuteenuseid, alates survepesust kuni salongi keemilise  puhastuseni ja värvkatte poleerimiseni. Teenuste osutamisel kasutame ainult kaasaegseid tehnoloogiaid ning uusimaid keemilisi aineid, mis ei kahjusta Teie sõidukit.

Lisaks pesuteenusele, tegeleme ka sõiduautode tulede taastamisega ja nahksalongide parandamise ja värvimisega.

Kvalifitseeritud ja sõbralik meeskond tagab Teile ja Teie sõidukile meeldiva pesula külastuse.

Oleme kindlad, et jääte rahule meie teenuste kvaliteediga, sest just kvaliteet on see, millega oleme viimased 10 aastat omale kliente võitnud ja hoidnud.

Ootame Teid ja Teie sõidukit!

Autopesula Cleanpark

SEB pangaautomaat


SEB pangaautomaat asub 0. korrusel travelaatori kõrval, Pet City poe vastas.

Swedbank pangaautomaat


Swedbank pangaautomaat asub 0. korrusel travelaatori kõrval, Pet City poe vastas.

Makeupexpress Browbar


Makeupexpress browbar on üks ja ainus kulmubaar Eestis ning nagu nimigi ütleb, oleme spetsialiseerunud just kulmude teenustele idamaise niiditehnikaga. Pakume teenust alates 2012 aastast Tallinna südalinnas Kaubamaja küljel, Mustamäe keskuses ning Tartus Kvartali keskuses.

Tehes iga päev ilusaks kümneid kulmupaare ning koolitades ise kulmueksperte, oleme kindlalt Eesti parimad spetsialistid kulmude alal, nii et võid oma kulmud rahulikult meie hoolde usaldada.

Sinu kulmud on meie südameasi!

Avatud E-R 10-20, L 10-18, P suletud

Tel 772 2510, info@makeupexpress.eu

Makeupexpress Browbar

Kvartali infolett


Infolett asub 0 korrusel, Maksimarketi vastas.

Parkla makseautomaadid


Eesti Töötukassa


Eesti Töötukassa Tartumaa osakonna Kvartali büroo asub Kvartali IV korrusel.

Sissepääsud on Turu tänavalt ja parklatest P1 ja P2 pääs nr.4 kaudu (oranžist trepikojast), Kvartali 1. korruselt Avancia ilusalongi juurest ja 2. korruselt läbi Juku kaupluse.

Büroo lahtioleku ajad:

E, K, N   8.15 – 16.00

T             8.15 – 17.30

R             8.15 – 12.00

Telefon: 737 7100

 

www.tootukassa.ee

Eesti Töötukassa

WC


WC-d asuvad 0. korruse Riia tänava poolse sissekäigu juures (R-Kioski vastas)

2. korrusel Futuruum virtuaalkeskuse kõrval

 

Unimed Ühendatud Kliinikud


Unimedi Tartu kliinik pakub hambaravi-, ortodontia-, unemeditsiini- ja eriarstiteenuseid. Tartu kliinikus võtab patsiente vastu lai valik oma valdkonna tippspetsialiste, kes teevad tihedat koostööd ka Tallinna ja Pärnu Unimedi kliinikutega.

Unimedi Tartu kliinik asub Kvartali 3. korrusel. Meie juurde pääseb Turu tänava kaudu (uks suure Unimedi sildi all) ja parklatest P1 ja P2 pääs nr 3 kaudu (rohelisest trepikojast). Samuti saab meie juurde 1. korruselt läbi Melu ja 2. korruselt läbi Koduekstra kaupluse. 

Kliiniku lahtiolekuajad: E-R 8:00-20:00
Telefon: 740 1756
E-kiri: registratuur.tartu@unimed.ee
www.unimed.ee

 

 

Unimed Ühendatud Kliinikud

Friis Kinnisvara


Friis Kinnisvara on klassikaline maaklerteenust ja sellega kaasnevaid lisateenuseid pakkuv ettevõte. Oleme edukalt arenenud juba üle 15 aasta. Selle aja jooksul oleme õppinud paljutki mida soovime täna oma klientidega personaalselt jagada.

Meie büroo asub Tartu keskel – Kvartali Kaubanduskeskuses. Seeläbi oleme iga kliendi jaoks kõige kättesaadavamas kohas Tartus (sissepääs Vapiano Itaalia restorani juurest minnes II korrusele).

Kõik meie maaklerid on saanud suurepärase koolituse, mis baseerub 15 aasta pikkusel kogemusel ja praktikal. Lisaks saavad nad alati kasutada toetava meeskonna abi. Meie inimeste eesmärgiks on olla usaldusväärne, töökas ja hooliv partner oma klientidele.

Edukaks peame neid tehinguid kus kõik osapooled võidavad ja usaldusväärsus on meie pikaajalise edu pant!


Friis Kinnisvara lahtiolekuajad: E - R 10 - 17
Telefon:7 353 353
E-kiri: tartu@friis.ee
www.friis.ee

Friis Kinnisvara

LPG BodyLine


LPG Bodyline teenused on orienteeritud kõigile, kes peavad lugu oma tervisest, kehast ning on huvitatud füüsilisest ja vaimsest heaolust.
Oleme Tartu linnas ainukesed nimetatud teenuste pakkujad ning tegutsenud juba üle 10 aasta. Aktiivsete aastate jooksul oleme otsinud mugavaimat asukohta ning leidsime selle Kvartali keskuse näol. Meie uude asukohta on lihtne juurdepääs igast linnaosast ning ruumid on valgusküllased ja avarad. Kõik meie töötajad on meditsiinilise haridusega ja/või sertifitseeritud vastavate koolitustega Soomes, Lätis või Prantsusmaal.
Meie teenuste valik on lai ja meelepäraseid protseduure leidub kõigile. Pakume erinevaid figuuri parandamise protseduure, spordimassaaži ja armilise koe ravi. Täpsemat informatsiooni kõigi teenuste kohta leiab meie kodulehelt http://www.bodyline.ee/teenused

Leiate meid Riia tänavapoolsest sissekäigust, trepist üles tulles.

LPG BodyLine

Bigbank


Bigbank on laenudele spetsialiseerunud pank, mis põhineb täielikult Eesti kapitalil. Bigbanki peakontor asub Eestis, kuid pank on esindatud kokku üheksas riigis. Teenuseid osutatakse Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Hispaanias ja Rootsis ning piiriüleselt Saksamaal, Austrias ja Hollandis.

Tartu kontor asub Kvartalis Riia 2 (tegu on ainult meie töötajate töö kontoriga, kliendikontor asub meil tänaseks ainult Tallinnas Tartu mnt18 esimene korrus). 
 

Bigbank

Futuruum


Kvartali 2. korruselt leiad Futuruum virtuaalreaalsuse keskuse, mis pakub parimat virtuaalreaalsuse elamust nii väikestele kui ka suurtele. Futuruum ootab Sind mängima nii üksi kui ka seltskonnaga. 

Broneeri aeg: www.futuruum.ee

+372 58940634

kvartal@futuruum.ee

Futuruum

Marakratt mängukeskus


Marakrati mängukeskus on Tartus Kvartalis asuv sisemängukeskus, mis on inspireeritud fantaasiamaailmast, kus põnevad ja lusti täis tegelased on au sees ning iga lapse kohustuseks on lihtsalt lõbutseda!

Teid ootavad: põnev sünnipäevatuba, laste spordiväljak, pallimeri, ronimisala, väikelaste ronimisala (mis sobib lastele, kes juba roomavad), pallikahurite mänguala, pedaaliautodele mõeldud ringrada.

Lahtioleku ajad: 
E-L: 10-21
P:10-20

www.marakratt.ee

Marakratt mängukeskus

Qvalitas Arstikeskus


Qvalitas Arstikeskus on Eesti üks suurimaid eraarstikeskusi, mis pakub oma teenuseid aastast 1996. Kokku kuus arstikeskust asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Lisaks on meil kasutuses erivarustusega tervisebussid, mis võimaldavad teenindada ärikliente üle Eesti.

Kvartalis pakume nii töötervishoiu kui ka üld-ja eriarsti teenuseid; väljastame tervisetõendeid ja teostame vaktsineerimisi ning pakume erinevaid tervisepakette nagu Terviseaudit, Tervisesportlase pakett jpm.

Lisaks tegutseb arstikeskuse ruumides ka Optikalabori Prillipood, kus saab silmakontrolli järel endale kohe soetada ka sobivad prillid.

Qvalitas Arstikeskus asub Kvartali 3. korrusel. Sissepääs Turu tänava kaudu (uks Qvalitase sildi all) ja parklatest P1 ja P2 pääs nr 4 kaudu (oranžist trepikojast).

Avatud:
E-N 8.00 - 18.00,
R 8.00 - 17.00

Analüüside võtmine laboris:
E-N 8.00 - 16.00, 
R 8.00 - 15.00

REGISTRATUUR +372 731 2260

E-mail: tartu@qvalitas.ee
tagasiside@qvalitas.ee

Qvalitas Arstikeskus

Hea Une Keskus


Hea Une Keskus pakub terviklahendusi unehäiretele.

Norskamine, une apnoe, unetus, narkolepsia, uneaegsed käitumis- ja liigutushäired, liigunisus, rahutud jalad.
Unekeskuses teostatakse uneuuringuid, unenõustamisi ja unega seotud häirete ravi. Pakutakse erinevaid lahendusi norskamise ja uneapnoe raviks: ravi positiivõhurõhu aparaadiga (PAP ravi), individuaalselt valmistatava suusisese aparaadiga, positsiooniravi seadmega ja vajadusel teostatakse kirurgilist ravi. Kasutatakse kognitiivset ja käitumuslikku psühhoteraapiat. Tervikliku ravilahenduse saamiseks kombineeritakse erinevaid raviviise.

Meie keskus asub Kvartali 3. korrusel.
Juurdepääsud on Turu tänava kaudu ja parklatest P1 ja P2 pääs nr 3 kaudu.
tartu@heauni.ee
+372 740 1755
www.heauni.ee

 

Hea Une Keskus

Itella SmartPOST pakiautomaadid


Itella SmartPOST mugavate siseruumides paiknevate pakiautomaatide vahendusel saad pakke saada ja saata ka Kvartalist. SmartPOST on kiire ja 100% ilmastikukindel. 

Pakiautomaadid asuvad 0-korrusel liftide vastas.
Pakiautomaate saab Kvartalis kasutada:
E-L 9-22 ja P 9-20