Kvartal kasvab

 

Tartu Linnavalitsus väljastas ehitusloa Kvartali laiendamiseks

Tartu Linnavalitsuse poolt väljastatud ehitusluba annab võimaluse alustada pikalt planeeritud ja oodatud Kvartali pealeehitusega. Juurdeehituse esimese etapiga lisandub Kvartali Turu t poolsesse külge kahele korrusele kokku 6600 m2 büroopinda.

„Oleme laienemise võimalust pikisilmi oodanud. Kvartalis on mitmeid üürnikke, kes vajavad suuremaid ruume. Kvartal on kontoripinna otsijate seas populaarne, sest kesklinnas kaupluste ja teenuste, mitmete söögikohtade, spaa, hotelli, suure maa-aluse parkla, väga hea bussiühenduse ja jalgratta parkimisvõimalusega hoones paiknemine tagab paljude silmis ideaalse infrastruktuuri. Uutele korrustele kolivad mitmed olemasolevad üürnikud. Nendest vabanevate äripindade täitmine ei tohiks eeltoodut arvesse võttes kaua aega võtta,“ sõnas TTK Kultuurikeskus OÜ juhatuse liige Kaire Krevald.

Ehitusleping on sõlmitud konsortsiumiga AS Ehitustrust ning Ehitusfirma Rand ja Tuulberg AS. Ehitust ettevalmistavate tegevustega on juba alustatud, pealeehituse esimese etapi valmimine on planeeritud 2024. aasta kevad-suvel.

Väljastatud ehitusluba võimaldab kolme korruse ulatuses juurdeehitust ka Kvartali Riia ja Aleksandri tn nurgal asuvale osale. Sellega planeeritakse asuda tööle pärast esimese juurdeehituse etapi valmimist.

Üürile anda büroopinnad:

4. korrus, 750 m2, broneeritud
4. korrus, 360 m2, VABA
2. korrus, 211 m2, VABA
2. korrus, 273 m2, VABA
2. korrus, 612 m2, broneeritud
1. korrus, 292 m2, VABA

Täpsem info ja plaanid: ärijuht Veronika Tuisk, (+372) 5393 7189, veronika.tuisk@tartutk.ee