RIIA 2, Tartu

AVATUD  E - L 10 - 21
P 10 - 19
MAKSIMARKET  E - L   9 - 22
P  9 - 20

Uudised

Armas sõber, kui Sul on kodus kasutatud korralikke lelusid või lasteraamatuid, mida Sa enam ei vaja, siis too need Kvartalisse "Vanale lelule uus elu" vahetuspunkti (0-korrusel Coop Maksimarketi vastas). 

Vahetuskaubana võid riiulist kaasa võtta kellegi teise toodud lelu või raamatu.

Kevad, see kullerkupukarva ja päikest täis, on peatselt kohal! Talv on olnud hea enesesse vaatamise aeg. Kuid kevad, kärts nagu sidrun, süstib oma päikesevitamiinidega meie päevadesse tormakat tegusust. Tuulutab, värskendab, virgutab. Ikka selleks, et näha, mis vajab puhastamist nii enda sees kui ümbritsevas. Kvartalist Tartu südames leiad kõik kevadeks tarviliku.

Tutvu Kvartali ajakirja 2018 kevadnumbriga.

N.Trendi kauplustes on juba 20 aastat parim ja soodsaim valik riideid ning jalanõusid kogu perele.
Kindel kvaliteet ja tuntud kaubamärgid teevad neist kindla lemmiku nii laste kui ka naistekaupade osas.
Kauplustes on suurim valik ilmastikukindlaid õueriideid lastele Eesti tootjatelt Huppa, Lenne ja põhjamaade tootjatelt  Icepeak, Luhta ning Reima. Lisaks on saadaval Eesti suurim valik laste lemmik Disney tegelaste piltidega riideid, kauneid peoriideid  ja stiilseid igapäevarõivaid.
N.Trendi naisteriided on rõõmsavärvilised ja moodsad, tootevalik on praktiline, trendikas ja taskukohaste hindadega.

Tegemist on virtuaalreaalsuse keskusega, mis pakub parimat virtuaalreaalsuse elamust nii väikestele kui ka suurtele. Futuruum ootab Sind mängima nii üksi kui ka seltskonnaga. Broneeri aeg: www.futuruum.ee

Kvartali 4. korrusel asub Tartu südalinna uusim ja suurim sisemängukeskus Marakratt. Lapsi ootavad sünnipäevatuba, spordiväljak, pallimeri, ronimisala, väikelaste ronimisala, pallikahurite mänguala, pedaaliautode ringrada ja palju muud põnevat. Tere tulemast lustima!

Rohkem infot: www.marakratt.ee


Uudiste arhiiv

H&M

H&M-i lasteosakonnas on nüüd pakkumine:
Osta 40 € eest, saad -20%

Boost

Lõõgastu ja astu kevadele rahulikult vastu koos Stress Relief smuutiga! Lisaks viimase peal maitsele saad smuutist vajaliku vitamiinilaksu, mis on hea tervise ja tuju alus.

Salon+

Salon+
Luba endale luksust!
Märtsis kõik Alterna tooted -20%
Soodustus kehtib tavahinnaga toodete ostul.
Pakkumine ei kehti eri- ja soodushinnaga toodetele, kinke- ja kliendikaartidele.

H&M

Taaskasutus on meile oluline. Meie kauplusesse saab aastaringselt tuua vanu rõivaid ja tekstiile, mis lähevad ümbertöötlemisse. Iga kotitäie tekstiili eest kingime ühe -10% kupongi, mis kehtib ühele täishinnaga tootele.